Espada, faaliyet gösterdiği tüm bölgelerde, kurumsal değerleri ve iş ilkeleri doğrultusunda; hedef kurumlarımızın projeleri ile aramızdaki en sağlam köprüyü inşa etmek amacıyla yaratıcılık, güvenilirlik, özgünlük ve kalite anlayışı ile yıllardır yoluna durmaksızın devam etmektedir. Espada'nın sahip olduğu ve kurumsal eylemlerinde gözettiği tüm değerler, Espada'nın ve çalışanlarının farklılığını oluşturmaktadır.

Üstelik teknik profilimizi oluşturan ekip arkadaşlarımız, müşterilerimize yedek parça ve ikinci el malzemelerinin revizesiyle tedarik etmektedir. Bu yüzden Espada, pazardaki en rekabetçi şirketlerden biridir.

#

Neden Bİz?

Espada Kule Vinç 10 yılı aşkın süredir kule vinç alanındaki eksikliği kaliteli ve doğru ürünle gidermek için siz değerli müşterilerine hizmet veriyor. Kuruluşundan beri kule vinç alanındaki faaliyetleri ve müşterilerin ticari ihtiyaçlarına yönelik sunduğu benzersiz çözümlerle Espada Kule Vinç, sektöründe lider firma haline gelmiştir. Aynı zamanda sadece kule vinç alırken ya da kiralarken değil, kule vinç alanında ki tüm sorunlara çözüm bularak, vinç alanında ki teknik servis, periyodik bakım, montaj, de montaj ve yedek parça temini hizmetine kadar her konuda destek sağlamaktadır.
Sadece TÜRKİYE'de değil
dünyanın birçok noktasında
biz varız!